» » Креативний директор Ubisoft розповів правду про причини проблемного релізу гри Assassin's Creed: Unity

Креативний директор Ubisoft розповів правду про причини проблемного релізу гри Assassin's Creed: Unity

Креативний директор Ubisoft розповів правду про причини проблемного релізу гри Assassin's Creed: UnityКреативний директор Assassin's Creed: Unity зізнався - розробники знали, що робота над грою ще не закінчена на момент її офіційного релізу. Як стало відомо, причини, з яких видавець вирішив випустити незакінчену версію гри в продаж насправді лежить на поверхні.

Користувач Reddit під псевдонімом w3r3w0lv33 відвідав студію Ubisoft Montreal завдяки програмі Make A Wish Foundation. У студії йому вдалося поспілкуватися з Алексом Хатчинсоном (Alex Hutchinson), креативним директором серії, який розповів всю правду про події в студії на момент релізу Assassin's Creed: Unity.
Креативний директор Ubisoft розповів правду про причини проблемного релізу гри Assassin's Creed: UnityЗа словами Хатчінсона, всі розуміли, що Unity ще потрібно якийсь час для усунення всіх неполадок. Як би там не було, все стало ясно тільки перед самим релізом. Команді довелося прийняти складне рішення - випустити незакінчену гру, щоб не псувати майбутнє всієї серії.

«Він сказав, що оскільки гра вимагала постійне з'єднання з мережею, це сильно вплинуло на її продуктивність. Саме тому, коли граєш без з'єднання з інтернетом, все працює куди краще. Як би там не було, в Ubisoft не хотіли переносити реліз на 2015 рік, оскільки це позначилося б на майбутніх іграх Assassin's Creed », - розповів w3r3w0lv33.
Креативний директор Ubisoft розповів правду про причини проблемного релізу гри Assassin's Creed: Unity
Ні для кого не секрет, що Ubisoft намагається випускати по одній грі серії щороку. Очевидно, з перенесенням релізу Unity, релізи нових ігор серії також довелося б зрушувати. Більше того, від успіху ігор серії залежить і майбутнє компанії, оскільки Assassin's Creed є однією з найуспішніших серій французького видавця.

На підтвердження своїх слів w3r3w0lv33 опублікував перелік фотографій зі своєї поїздки. Як би там не було, перевірити достовірність опублікованої нею інформації неможливо - зображення були видалені разом з ім'ям користувача на Reddit.

За даними, 12 травня розробники готуються представити нову частину серії під назвою Assassin's Creed: Syndicate. Дія гри буде розгортатися в Лондоні за часів Промислової революції.
Перегляди: 987 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.