» » Глава Take-Two розповів потрібна компанії серія BioShock

Глава Take-Two розповів потрібна компанії серія BioShock

Глава Take-Two розповів потрібна компанії серія BioShock
Представник компанії Take-Two Interactive заявив, що BioShock раніше є «дуже важливою» серією. Глава компанії, Штраус Зелнік (Strauss Zelnick) розповів, що потенціал серії ще не зовсім розкрився, тому в майбутньому гравців чекають нові ігри серії.

«BioShock є дуже важливою серією компанії. І хоча поки у мене немає ніяких анонсів, повинен сказати, що для нас усіх вона дуже важлива », - заявив Зелнік на прес-конференції Technology, Media, & Telecom Conference в Нью-Йорку.
Глава Take-Two розповів потрібна компанії серія BioShock
Глава Take-Two розповів потрібна компанії серія BioShock
Видавець нарахував понад 25 мільйонів проданих копій всіх ігор BioShock. Остання частина, BioShock Infinite зібрала видавцеві 11 мільйонів копій. Перша част серії з'явилася в 2007 році. Через 3 роки команда Irrational Games випустила BioShock 2, а в 2013 році і BioShock infinite.

Незважаючи на успіх серії, студія позбулася переважної більшості своїх співробітників у лютому 2014 року. Кен Левін (Ken Levine), креативний директор серії, заявив, що компанія переходить на розробку більш дрібних, але інноваційних проектів. Авторські права на серію BioShock залишилися у компанії 2K Games.

За даними, команда 2K Games опублікувала тизер-сайт свого нового проекту під назвою Advent. Поки невідомо, що за гру готують розробники своїм фанатам, проте деякі її елементи дуже схожі з минулими іграми BioShock.
Перегляди: 1125 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.