» » Гордон Фрімен з'явився в грі GTA V

Гордон Фрімен з'явився в грі GTA V

Гордон Фрімен з'явився в грі GTA V
Засновник корпорації Valve офіційно заявив, що в даний час розробники не працюють над Half-Life 3. Як і багато фанатів серії, Гордон Фрімен втомився чекати, поки йому придумають нову гру для повернення і відправився в GTA V.

У своєму фірмовому костюмі з гравітаційною гарматою напереваги Фрімен вирушив підкорювати гравців Grand Theft Auto V. Модифікація, як стало відомо, являє собою два комплекти модів від авторів BluOtter і 10REL05.
Гордон Фрімен з'явився в грі GTA V
BluOtter замінив модель космічного рейнджера в грі на костюм Гордона Фрімена. На жаль, Фрімен десь загубив свої окуляри, збрив бороду і вуса, і не схожий сам на себе з Half-Life. Як би там не було, з 50 скачування мода, 14 геймерів залишилися задоволені і лише один засмутився відсутністю повного набору зовнішніх рис героя.

10REL05 відповідав за створення гравітаційної гармати, яка колись уже з'являлася в грі. Як би там не було, на цей раз гравіпушкі вміє притягувати літаючі об'єкти, а сама модель зброї була змінена на рейкову гармату з GTA V. Перш гравці змінювали пістолет-шокер на гравіпушкі і не могли притягати об'єкти в повітрі.

Для повного занурення геймерам рекомендують озброїтися монтуванням і переключитися в режим від першої особи. Так злиття з Фріменом буде більш непомітним, ніж при розгляданні його від третьої особи. За даними, команда Rockstar Games настійно не рекомендує використовувати цю або інші модифікації в многопользовательском режимі гри.
Перегляди: 1547 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.