» » Стала відома дата релізу гри Fallout 4

Стала відома дата релізу гри Fallout 4

Стала відома дата релізу гри Fallout 4
Представники Bethesda офіційно заявили, що гра з'явиться на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC. Офіційно дата релізу гри невідома навіть приблизно. Однак, за даними, реліз відбудеться вже в 2015 році.

Про це заявив колишній співробітник студії розробників ще в минулому році. Він також зазначив, що гра з'явиться і на платформах Xbox 360 і PlayStation 3, однак не виключено, що в процесі розробки від версії гри для старих консолей було вирішено відмовитися.
Стала відома дата релізу гри Fallout 4
Стала відома дата релізу гри Fallout 4
Знаменитий інсайдер Shinobi602 також підтвердив, що реліз в 2015 цілком вірогідний, оскільки над грою трудяться вже досить довгий час. Якщо вірити просочилися в мережу документам, в 2013 році розробка гри велася повним ходом. Деякі джерела стверджують, що розробка почалася в лютому 2012 року, тому до кінця 2015 року студія буде працювати над Fallout 4 майже 4 повних року.

Торік, за словами колишнього співробітника студії, попередня дата релізу була призначена на жовтень 2015 року. Більше того, він опублікував докладні плани розробників, включаючи анонс гри на виставці E3 2015 в червні. У листопаді 2015 команда планувала випустити перше доповнення, а в грудні - друге доповнення і версію гри для консолей минулого покоління.
Стала відома дата релізу гри Fallout 4
Стала відома дата релізу гри Fallout 4
У лістингах магазинів Amazon і Gamestop також з'явилася сторінка з описом Fallout 4. У обох рітейлерів дата релізу встановлена ​​на 31 грудня 2015 року. Очевидно, що це всього лише тимчасова дата, проте сама по собі вона є підтвердженням того факту, що реліз гри відбудеться вже в 2015 році. Австралійський рітейлер EB Games і британський Game також вказали в лістингах, що четверта частина серії з'явиться 2015.

Італійський рукав GameStop вказав і точну дату релізу - 23 жовтня 2015 року.

Також, за непідтвердженою інформацією, команда Behaviour Interactive трудиться над побічним відгалуженням серії, анонс якого запланований на червень 2016 року. Нову гру створюють для Xbox One, PlayStation 4 і PC і планують випустити рівно через рік після появи Fallout 4.
Перегляди: 728 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.