» » Розробники We Happy Few збираються зробити рай для наркоманів

Розробники We Happy Few збираються зробити рай для наркоманів

Розробники We Happy Few збираються зробити рай для наркоманів
Команда Compulsion Games насолоджується успіхом зборів коштів на фінансування гри We Happy Few. Як стало відомо, розробники зібрали більше грошей, ніж планувалося спочатку і вже готові створити рай для наркоманів.

Майже 7,5 тисяч користувачів платформи Kickstarter зібрали команді близько 335 тисяч доларів на створення гри. Як з'ясував Gamebomb.ru, цих грошей команді вистачить, щоб розширити свої початкові плани і поповнити список прийнятих наркотиків, а також додати нові ефекти наркотичного сп'яніння, які геймери зможуть випробувати на собі.
Розробники We Happy Few збираються зробити рай для наркоманів
Розробники We Happy Few збираються зробити рай для наркоманів
Фінансова мета, яку поставили гравцям розробники так і називається - «Рай для наркоманів». Завдяки додатковим вливанням в грі з'явиться більше візуальних і звукових ефектів від наркотичного сп'яніння, а також функціональні можливості, що впливають на геймплей. Також, крім «звеселяючих пігулок» геймери знайдуть у грі та інші наркотики, кожен з яких буде володіти унікальним ефектів.

Дія гри розгортається в утопічному світі в Англії часів відновлення після Другої світової війни. Частина жителів містечка Веллінгтон Уеллс не бажаючи миритися з жорстокою реальністю відгороджується від зовнішнього світу і споживає наркотик, який робить їх щасливими. І всім, хто бажає відкрити городянам очі на світ, загрожує жорстока доля опинитися в рядах громадян-наркоманів. За даними, гру розробляють на движку Unreal Engine 4 для PC. По завершенню зборів на платформі Kickstarter розробники також пообіцяли випустити гру на Mac і Linux. Дата виходу We Happy Few призначена на червень 2016 року.
Перегляди: 862 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.