» » У Bethesda вже знають мінімальні вимоги PC версії гри Fallout 4

У Bethesda вже знають мінімальні вимоги PC версії гри Fallout 4

У Bethesda вже знають мінімальні вимоги PC версії гри Fallout 4
Представники Bethesda Softworks зізналися, що вже знають про системні вимоги гри Fallout 4. Але, як стало відомо, розробники поки не збираються розкривати їх геймерам.

Після анонсу сезонного пропуску один з фанатів зауважив, що було б краще, якби розробники опублікували системні вимоги гри. Глава зі зв'язків з громадськістю компанії Піт Хайнс (Pete Hines) вирішив більш детально пояснити геймерам, чому вимоги гри публікувати не квапляться.

«Ми не будемо публікувати не повну або не коректного інформацію, до тих, пір, поки самі у всьому не засвідчить. Це було б безвідповідально », - повідомив Хайнс в твіттері.
У Bethesda вже знають мінімальні вимоги PC версії гри Fallout 4
«Вимоги з'являться як тільки ми досягнемо певного рівня впевненості в тому, якими вони будуть. Я не можуть прискорити цей процес. І справа навіть не в якості. Системні вимоги з'ясовуються на основі тестування сумісності, яке дозволяє виявити продуктивність гри на цілому переліку обладнання з різними характеристиками ».

За даними, перш Хайнс розповів, що системні вимоги Bethesda зазвичай публікує за місяць до офіційного релізу. Дата виходу Fallout 4 запланована на 10 листопада 2015, тому очікувати появу вимог слід не раніше ніж у жовтні. Гра з'явиться на платформах PC, Xbox One і PlayStation 4.
Перегляди: 629 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.