» » У DICE зізналися, що мало не відмовилися від розробки Star Wars: Battlefront

У DICE зізналися, що мало не відмовилися від розробки Star Wars: Battlefront

У DICE зізналися, що мало не відмовилися від розробки Star Wars: Battlefront
Генеральний менеджер DICE зізнався, що ще до анонса Star Wars: Battlefront компанія мало не відмовилася від шансу випустити нову гру із серії «Зоряних війн». Як стало відомо, розробники були настільки завантажені роботою над іншими проектами, що не могли собі дозволити взятися за інший проект.

«З Disney прийшли в Electronic Arts в пошуках партнерів для створення нових ігор і запропонували DICE випустити Battlefront. У нас були всі можливості для цього, але ми були по вуха завалені іншою роботою. І тільки серце підказувало нам, що необхідно хапатися за цю можливість, і що ми зможемо розібратися зі справами. І у нас вийшло. Все тому, що такому проекту не можна говорити «ні», - розповів Патрік Бах (Patrick Bach).

Перш розробники відзначали, що є відданими фанатами серії «Зоряних воєн» і мріяли одного разу зробити гру за мотивами фільмів Джорджа Лукаса (George Lucas). Іншими словами, команді Баха довелося б наступити собі на горло, щоб відмовитися від проекту.
У DICE зізналися, що мало не відмовилися від розробки Star Wars: Battlefront
«Картина починає складатися разом залежно від вашої компетенції, інтересів і можливостей - потрібні правильні люди в правильному місці, щоб все запрацювало, як треба. Навіть якщо ви ще не знаєте, якою буде гра, у вас вже є ідея і концепція. Тоді стає зрозуміло, які люди потреби для втілення ідеї в реальність. Тепер потрібно найняти багато людей, перекинути їх з одного проекту на інший. Деяким цей проект може бути просто не цікавий, інші працювали над Battlefield вже 10 років поспіль та хочуть спробувати щось інше. Тому це дуже органічний процес ».

Дата виходу Star Wars: Battlefront запланована на 17 листопада 2015 року. Гра з'явиться у продажу на платформах PlayStation 4, Xbox One і PC. Відкрите бета-тестування розпочнеться вже 8 жовтня.
Перегляди: 497 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.