» » Опубліковані перші подробиці гри Far Cry: Primal

Опубліковані перші подробиці гри Far Cry: Primal

Опубліковані перші подробиці гри Far Cry: Primal
Компанія Ubisoft Montreal поділилася першими подробицями про нову гру Far Cry: Primal. Як стало відомо, дія нової гри розгортається в 10000 році до нашої ери.

Гравцям належить прийняти на себе ролі Таккар, загартованого мисливця і останнього вижив в своїй групі. Перебуваючи в магічну і дику землю Ороса гравці будуть ведені єдиною метою - вижити в світі, де люди є здобиччю. На частку геймерів випаде шанс спробувати себе в ролі перших людей, які насмілилися приручити небезпеки дикій місцевості. Гравцям належить добувати собі їжу, розпалювати багаття, відбиватися від лютих хижаків, створювати нову зброю та інструменти з кісток убитих тварин, а також зіткнутися з дикими племенами і поневолити Орос.
Опубліковані перші подробиці гри Far Cry: Primal
«Найцікавіше в серії Far Cry - її гнучкість. Коли команда запропонувала всерйоз зайнятися ідеєю зробити гру в кам'яному столітті, ми тут же вирішили послухати, що придумали розробники. І чим більше ми чули, тим більше розуміли, наскільки це відмінна ідея », - розповів Ден Хей (Dan Hay), виконавчий продюсер Ubisoft.

«Кам'яний вік - ідеальний сеттінг для Far Cry. Гравців зазвичай поміщали в рамки відомих світів, красивих, неприборканих і диких світів. Кам'яний вік - перший рубіж для всього людства - це час, коли люди підняли палицю під своїми ногами і оголосили землю своєю власністю. Це час, коли ми стали підійматися вгору по харчовому ланцюгу. Це час конфлікту з іншими людьми і з самою природою ».

Дата виходу Far Cry: Primal запланована на 23 лютого 2016 року. Взимку гра з'явиться на платформах Xbox One і PlayStation 4. Володарям PC доведеться почекати до березня 2016 року.
Перегляди: 1787 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.