» » Почалося відкрите бета-тестування гри Star Wars: Battlefront

Почалося відкрите бета-тестування гри Star Wars: Battlefront

Почалося відкрите бета-тестування гри Star Wars: Battlefront
Відкрите бета-тестування Star Wars: Battlefront стартує вже сьогодні, 8 жовтня 2015 року. Як стало відомо, розробники назвали точний час, коли всі бажаючі точно зможуть спробувати себе на полях битви з культової серії фільмів.

Хоча офіційний старт тестів запланований на 20 годину за московським часом одночасно на всіх платформах, сервера для PC-гравців вже відкриті. Не виключено, що володарі деяких платформ можуть потрапити на тести дещо пізніше через перевантаженість серверів в перші години тестування. Розробники просять геймерів проявити терпіння і підготуватися до початку тестів заздалегідь.
Почалося відкрите бета-тестування гри Star Wars: Battlefront
На даний момент в мережі Origin і на цифрових платформах поширення консольних ігор можна скачати бета-версію шутера попередньо. Для володарів PC клієнт гри становить 11 Гб за обсягом, в той час як користувачі PlayStation 4 і Xbox One зможуть вмістити гру на 8 Гб вільного простору. Компанія Nvidia також випустила нові драйвера для своїх відеокарт спеціально для більш ефективної роботи нової гри.

За даними, під час тестування геймери зможуть розвинути свого персонажа до 5 рівня, набувати цілий перелік різних предметів та екіпіровки, а також випробувати три режими гри. Серед них числяться багатокористувацькі режими «Зона викидання» і «Атака шагоходи», а для одиночної або кооперативної гри геймерам пропонують режим «Виживання». Варто відзначити, що пограти в одиночному режимі без підключення до мережі не вийде.

Дата виходу остаточної версії Star Wars: Battlefront запланована на 17 листопада 2015 року. Гра з'явиться на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC.
Перегляди: 557 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.