» » Дату виходу гри Mirror's Edge: Catalyst перенесли

Дату виходу гри Mirror's Edge: Catalyst перенесли

Дату виходу гри Mirror's Edge: Catalyst перенесли
Представники Electronic Arts повідомили про перенесення релізу гри Mirror's Edge: Catalyst. Як стало відомо, інформація з'явилася на офіційному сайті гри з поясненням причин перенесення.

Спочатку вихід гри планували на 23 лютого 2016 року. Нова дата релізу призначена на 24 травня 2016 року. Офіційною причиною перенесення стало бажання розробників зробити гру якомога більш якісною, на що команді DICE потрібен додатковий час.
Дату виходу гри Mirror's Edge: Catalyst перенесли
Дату виходу гри Mirror's Edge: Catalyst перенесли
«Ми виробили для Mirror's Edge: Catalyst амбітний образ. І втілювати цей образ в реальність і створювати кращу гру - одночасно надихаюча і важка робота. І вона вимагає часу », - зазначила продюсер гри Сара Дженссон (Sara Jansson).

Перенесення релізу, за словами продюсера, також пов'язаний зі зміною графіка розробників, які змінилися, щоб краще відповідати вимогам проекту. Дженссон згадала «величезний відкритий місто для дослідження» і «більш захоплююча історія», якими розробники займуться додаткові кілька місяців.

Не виключено, що вихід гри вирішили відкласти, щоб не конкурувати з такими іграми, як Deus Ex: Mankind Divided і Far Cry: Primal, дата релізу яких призначено на 23 лютого. За даними, реліз Mirror's Edge: Catalyst відбудеться на платформах PlayStation 4, PC і Xbox One.
Перегляди: 5702 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.