» » Чітера в Warface тепер банять за 5 хвилин

Чітера в Warface тепер банять за 5 хвилин

Чітера в Warface тепер банять за 5 хвилин
Розробники Warface опублікували відео-звіт про виконану роботу по боротьбі з читерамі. Як підглянув, розробники на цифрах розповіли, наскільки ефективно працює анти-чит система в многопользовательском шутере.

У грі реалізована триступенева система захисту. Система Starforce стежить за змінами файлів клієнтської частини гри, система MRAC відстежує спроби змінити параметри пам'яті клієнта, а анти-чит від Crytek стежить за швидкістю стрільби, позиціями гравців і іншими змінними, щоб виявити відхилення від норми.
Чітера в Warface тепер банять за 5 хвилин
За словами розробників, з моменту введення в дію комплексного захисту кількість спрацьовувань системи перевищило позначку в 1 мільярд за 24 години. Причому, час реагування захисту при цьому скоротилася з 20 до 5 хвилин. Іншими словами, розробники в короткі терміни можуть виявити і заблокувати чітера.

Як з'ясував, загальна кількість зареєстрованих користувачів шутера продовжує зростати. При цьому кількість скарг на нечесну гру постійно знижується, як і кількість самих чітера. Про це говорить і кількість банів нечесних гравців - після запуску MRAC розробники скоротили кількість блокувань з 17 до 2 тисяч на тиждень
Перегляди: 567 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.