» » Фанати Fallout 4 зможуть поспілкуватися з представниками компанії «Волт-Тек» в реальності

Фанати Fallout 4 зможуть поспілкуватися з представниками компанії «Волт-Тек» в реальності

Фанати Fallout 4 зможуть поспілкуватися з представниками компанії «Волт-Тек» в реальності
Компанія «Волт-Тек» є однією з найвідоміших вигаданих корпорацій в усьому світі. Причому, як стало відомо, компанія існує не тільки у віртуальному світі Fallout, але і в нашій реальності.

Переконатися в цьому можна самостійно, зателефонувавши за номером 1-888-4-VAULT-TEC або 1-888-482858-832. Як і в інших компаніях, геймерів привітає автовідповідач, який подякує за дзвінок і попросить почекати зв'язку з оператором. Однак час очікування становить десятки тисяч годин. Судячи з усього, попит на місця в притулок дуже великий - у черзі налічується близько 100 мільйонів чоловік.

Варто відзначити, що реальний номер працює з 2008 року, коли Bethesda Softworks анонсувала третю частину серії на виставці E3. Іншими словами невелику пасхалка залишили протягом наступних 7 років і, судячи з усього, залишать будуть підтримувати в робочому стані ще деякий час. Розробники натякнули, що номер досі працює із запуском сайту Fallout 4, згадавши номер телефону.

За даними, крім реального номера телефону розробники залишили цілий перелік пасхалок Fallout 4. Їх список продовжує зростати в міру продовження подорожей геймерів в постапокаліптичному Бостоні.
Перегляди: 534 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.