» » Маловідома компанія збирається засудити EA, Activision і Take-Two Interactive

Маловідома компанія збирається засудити EA, Activision і Take-Two Interactive

Маловідома компанія збирається засудити EA, Activision і Take-Two Interactive
Компанія Virtual Gaming Technologies подала в суд на найбільших видавців, включаючи компанії Take-Two Interactive, Konami, Electronic Arts, Zynga і Activision. Як стало відомо, техаська компанія заявляє, що видавці неправомірно використовували одну з розробок Virtual Gaming, патент на яку належить виконавчому директору FantasySports Вільям Джанкіну (William Junkin).

Суть судового розгляду полягає у неправомірному, за словами позивача, використання системи торгівлі гравцями в спортивних симуляторах і системи ведення статистики успіхів гравців, яка розраховується в реальному часі. Джанкін дійсно є винахідником подібної системи, яка вперше з'явилася ще в 1990-х роках. Патент на «винахід» сьогодні належить Virtual Gaming, яка збирається відстоювати свої права на систему, яка сьогодні широко використовується в більшості спортивних симуляторів, починаючи з серії FIFA, NHL і NBA, і закінчуючи WWE, NFL і NASCAR.
Маловідома компанія збирається засудити EA, Activision і Take-Two Interactive
Що примітно, придбання прав на патент Virtual Gaming датований 29 жовтня. І вже 2 листопада компанія подала позов проти компаній DraftKings, FanDuel і DraftDay Gaming Group. Не менш примітний і той факт, що компанія офіційно з'явилася тільки 24 вересня. Іншими словами, всього через один-два місяці після свого заснування Virtual Gaming подала не менше 16 позовів проти найбільших компаній.

За даними, поки невідомо наскільки великі шанси нової компанії виграти судовий процес. Як би там не було, стає очевидно, що Virtual Gaming заснували з твердим наміром заробити грошей на використанні чужого патенту.
Перегляди: 359 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.