» » У Valve вчинили «величезний технологічний прорив» у розробці очок Vive

У Valve вчинили «величезний технологічний прорив» у розробці очок Vive

У Valve вчинили «величезний технологічний прорив» у розробці очок Vive
Компанія Valve разом з HTC спочатку планували випустити перші моделі окулярів віртуальної реальності Vive вже в грудні, а масовий продаж налагодити в першому кварталі 2016 року. Однак офіційну дату релізу відстрочили до квітня 2016 року. Як стало відомо, своє рішення розробники пояснили «величезним технологічному проривом» у розробці нової платформи.

На форумі Vive Unbound в Пекіні виконавчий директор HTC розповів, що згаданий прорив виявився настільки великим, що творці вирішили відмовитися від своїх колишніх планів і випустити в продаж нову версію. Представник компанії не став в подробицях розповідати про прорив, але зазначив, що перенесення релізу продиктований турботою про потенційних покупців нової системи.

«Нам не слід змушувати наших користувачів міняти їх системи після релізу тільки заради того, щоб ми могли встигнути випустити окуляри в грудні», - зазначила Шер Вонг (Cher Wang), виконавчий директор HTC.

Ще однією загадкою очок віртуальної реальності є її ціна. Вонг не назвала точні цифри, але зазначила, що 80 відсотків інженерів в компанії проголосували за доступну для них ціну. Варто відзначити, що заробітна плата інженерів в HTC варіюється від 1,5 до 1700 доларів США на місяць.

За даними, глава компанії також зазначила, що сфера застосування Vive не обмежується лише розвагами. Концерн Audi планує використовувати окуляри віртуальної реальності в дилінгових центрах, пропонуючи клієнтам віртуальні тест-драйви. А лікарні планується оснастити окулярами віртуальної реальності для більш поглибленого вивчення тривимірного сканування мозку для більш ефективної підготовки до операції.
Перегляди: 375 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.