» » У Fallout 4 знайшли ще одне секретна зброя

У Fallout 4 знайшли ще одне секретна зброя

У Fallout 4 знайшли ще одне секретна зброя
Геймери продовжують досліджувати Fallout 4 не тільки в доступному всім форматі віртуального світу, але і як звичайний набір файлів на комп'ютері. Як стало відомо, один з фанатів серії запідозрив, що розробники вирізали з гри китайську штурмову гвинтівку.

«Судячи з інформації у вікі Fallout, в файлах гри, штурмова гвинтівка (Assault Rifle) згадується як Автомат (MachineGun), а Штурмова Гвинтівка - вказує на вирізану версію китайської штурмової гвинтівки з Fallout 3. Це пояснює, чому іконка в Піп-Бое виглядає як Автомат Калашникова », - повідомив користувач TheCorvus303 на форумах Reddit.
У Fallout 4 знайшли ще одне секретна зброя
У Fallout 4 знайшли ще одне секретна зброя
Один з моддеров підтвердив, що модель китайської гвинтівки дійсно присутній у файлах гри, проте до неї немає текстур. Все це навело фанатів на думку, що гвинтівку допрацюють в майбутньому і випустять в одному з офіційних доповнень до гри.

Багато геймери зізналися, що гвинтівка є одним з найулюбленіших зброй в третій частині серії. Іншими словами, Bethesda Game Studios досить доопрацювати вирізане зброю, щоб сильно порадувати своїх фанатів. Як би там не було, за даними, поки ніяких офіційних коментарів з цього приводу не надходило. Розробники поки офіційно не анонсували ні назви, ні вміст доповнень, ні навіть точну кількість комплектів додаткового контенту.
Перегляди: 588 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.