» » Кен Левін заявив, що такі ігри як BioShock вимирають

Кен Левін заявив, що такі ігри як BioShock вимирають

Кен Левін заявив, що такі ігри як BioShock вимирають
Креативний директор команди Irrational Games, творців BioShock Infinite поділився новою інформацією про свій проект, а також висловив свою думку про розвиток жанру ігор з великим бюджетом з глибоким проробленим сюжетом. Як стало відомо, за словами Кена Левіна (Ken Levine), такі ігри як BioShock вимирають.

«ААА-ігри, одиночні гри з продуманим сюжетом починають зникати. Це такі ігри, як BioShock. Сьогодні їх роблять все менше. І реальна тому причина - дорожнеча розробки. І, мені здається, геймери сказали виразно і чітко, що хочуть бачити більше 10-12 годин геймплея в іграх, які стоять 40-60 доларів. Це велика сума вкладень », - пояснив Левін.
Кен Левін заявив, що такі ігри як BioShock вимирають
Кен Левін заявив, що такі ігри як BioShock вимирають
«Ми почали експериментувати після завершення роботи над BioShock: Infinite в спробах зробити сюжетну лінію такий, як і раніше, але разом з тим зробити так, щоб сюжет реагував на дії гравця, додати цінності для повторного проходження. І цього можна домогтися, запропонувавши різний підхід до вирішення однієї і тієї ж проблеми - дозволити гравцям диктувати свої правила розвитку гри. І це не просте завдання ».

Новий неанонсований проект Левіна та її невеликої команди обіцяє принести революцію в жанр ігор з лінійним сюжетом. Глава студії підтвердив, що в грі буде відкритий світ з різними системами, які підштовхнуть гравців до повторного проходження гри. Однак подробиці свого проекту креативний директор поки тримає в таємниці.
Перегляди: 1067 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.