» » Розробники Grim Dawn увічнили геймера, який грав у їхню гру до самої смерті

Розробники Grim Dawn увічнили геймера, який грав у їхню гру до самої смерті

Розробники Grim Dawn увічнили геймера, який грав у їхню гру до самої смерті
Студія Crate Entertainment вирішила назавжди увічнити відданого фаната своєї гри Grim Dawn, в яку той грав до самої своєї смерті. Як стало відомо, трагічна історія настільки зачепила розробників, що вони створили неігрового персонажа, який буде гордо носити псеводнім фаната.

Джон Хетуей (John Hathway) розповів історію свого батька, відданого прихильника жанру рольових екшенів. Лі Хетуей (Lee Hatway) фанател Diablo, тому без роздумів підтримав збір коштів на розробку Grim Dawn в 2012 році. З тих пір, після офіційного релізу, Лі більшу частину свого часу витрачав на гру і кожен раз видаляв всіх своїх персонажів з введенням нових можливостей.

У листопада 2015 року Лі помер від раку легенів. Однак він до останнього бився з хворобою і вільний від медичних процедур час як і раніше витрачав на гру. Як розповів син, Лі перестав виходити з гри і вимикати комп'ютер, щоб заощадити час на завантаженні по поверненню з лікарні. Однак незабаром він став проводити все більше часу в медустановах, куди брав із собою планшет. З мобільного пристрою він не міг грати в Grim Dawn, тому постійно знаходився на форумах, читаючи про всі нововведення.

Після смерті батька Джон вирішив розповісти історію відданості свого батька на офіційному форумі. Історія настільки зачепила розробників, що вони відразу вирішили увічнити пам'ять про свого фаната в грі. Дизайнер гри перейменував одного з неігрових персонажів на Praetorian Zedlee - під цим ніком раніше грав Лі Хетуей.

«Цей хлопець дуже любив нашу гру і бився з раком довгий час, але я нічого цього не знав до тих пір, поки його не стало. І хоча Zedlee, судячи з усього, уважно стежив за розвитком гри, він рідко писав повідомлення на форумах, тому я нічого не знав. Якби я тільки знав, то дав би Лі доступ до бета-тестування, щоб він міг подивитися на новий контент », - розповів Артур Бруно (Arthur Bruno), менеджер студії.

За даними, крім простого перейменування персонажа, йому додали цілу історію походження, тому у геймерів буде можливість дізнатися історію Лі, поспілкувавшись з преторіанців Чорного Легіону. Джон разом зі своїм братом зайшли в гру після поновлення щоб подивитися на нововведення і висловили подяку розробникам, хоч і визнали, що бачити віртуальний прототип свого батька в грі для них було одночасно дивно і трагічно.
Перегляди: 419 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.