» » У Fallout 4 додали зброю BFG9000 з Doom

У Fallout 4 додали зброю BFG9000 з Doom

У Fallout 4 додали зброю BFG9000 з Doom
Фанати серії Doom відмінно знають зброя серії BFG, яке є найпотужнішим і скорострільним зброєю в грі. Як стало відомо, тепер і гравці Fallout 4 можуть насолодитися безпрецедентною забійною силою культового зброї.

BFG 9000 з'явилося в постапокаліптичному Бостоні завдяки моддеру під псевдонімом LeGioN675. Для реалізації свого проект автору потрібно було створити нову модель стрільби плазмою, збільшити потужність вибухів і додати нове звуковий супровід. Крім цього моддер налаштував вибухи так, щоб їх ударна хвиля проходила крізь стіни і укриття.
У Fallout 4 додали зброю BFG9000 з Doom
У Fallout 4 додали зброю BFG9000 з Doom
Варто відзначити, що авторські права на серію Doom також належать компанії Bethesda Softworks, тому розробники цілком могли собі дозволити додати офіційну версію BFG в Fallout 4, як мінімум, в якості пасхалка. Як би там не було, у них ще буде така можливість, поповнивши список озброєння новими видами зброї.

За даними, на поточний момент геймери виявили вже два види зброї, які з якихось причин були вирізані. Гарпун і китайську штурмову гвинтівку знайшли в файлах гри. Фанати сподіваються, що арсенал розширять з релізом одне з кількох запланованих доповнень до гри.
Перегляди: 564 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.