» » Дату виходу доповнення для Rainbow Six: Siege відклали

Дату виходу доповнення для Rainbow Six: Siege відклали

Дату виходу доповнення для Rainbow Six: Siege відклали
Реліз першого із запланованих розробниками комплектів додаткового контенту для Tom Clancy's Rainbow Six: Siege під назвою «Чорний Лід» перенесли. Як стало відомо, вихід доповнення перенесли на наступний місяць.

Спочатку вихід доповнення був запланований на січень 2016. Один з фанатів гри помітив невідповідність у строках на офіційному сайті Rainbow Six і сайті Ubisoft. Слідом розробники на своєму каналі в твіттері опублікували заяву про перенесення релізу. Тепер, володарі сезонного пропуску отримають доступ до нового контенту 2 лютого, а всім іншим доведеться почекати на тиждень більше.

У доповненні у гру додадуть двох нових оперативників і одну нову карту. Володарі сезонного пропуску отримають доступ до всього контенту відразу після виходу. Іншим гравцям доведеться розблокувати введених персонажів за внутрішньоігрову валюту за бажанням. Нова карта буде відкрита відразу для всіх бажаючих.
Дату виходу доповнення для Rainbow Six: Siege відклали
Дату виходу доповнення для Rainbow Six: Siege відклали
Ще в минулому році в Ubisoft на офіційному блозі висловили припущення, що для відкриття кожного з запланованих до введення персонажів за внутрішньоігрову валюту (а таких буде 8), гравцям доведеться витратити близько 25 годин ігрового часу.

За даними, якщо перенесення дати релізу ігор вже фактично є нормою, то дати виходу невеликих доповнень відкладають значно рідше. Компанія Ubisoft в цьому році стала першою, хто зважився зрушити дату виходу упаковки контенту. А першими, хто зважився перенести реліз цілої гри, стали розробники Scalebound.
Перегляди: 2818 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.