» » Відбувся реліз гри Blade and Soul

Відбувся реліз гри Blade and Soul

Відбувся реліз гри Blade and Soul
Компанія NCSoft випустила безкоштовний багатокористувацький онлайн екшен, під назвою Blade and Soul. Як стало відомо, розробники вирішили не влаштовувати масовану рекламну кампанію, але випустили трейлер релізу.

Проект Blade and Soul чимось схожий на Black Desert і DC Universe Online. Ігровий сюжет побудований на класичному протистоянні злим силам, які знищили рідну школу бойових мистецтв головного героя.

У грі представлено 4 різні раси: Jin, Gon, Kun і Lyn. У кожної раси немає прив'язки до статевими ознаками персонажа, крім раси Kun, там доступні тільки жіночі персонажі. Але не всі класи доступні для кожної раси. Всього в грі є 7 класу персонажів: KungFu Master, Blademaster, Force Macter, Assassin, Destroyer, Summoner і Lyn Blademaster.

Відбувся реліз гри Blade and Soul
Відбувся реліз гри Blade and Soul
Однією з особливостей гри є нестандартна система захоплення цілі. На відміну від класичних багатокористувацьких онлайн ігор, система більше нагадує шутер, адже в Blade and Soul не потрібно виділяти мету. Промахнутися по цілі і ухилитися стає більш ніж реально. Окремої уваги заслуговує система пересувань. Гравцям крім звичайного спринту буде доступна функція польоту, що прискорює проходження порожніх локацій.

За даними, зараз оцінити Blade and Soul можна тільки на корейських серверах, проте скоро з'являться і сервера в Європі та Америці.
Перегляди: 334 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.