» » Пірати 3DM заявили, що їм вдалося зламати Denuvo

Пірати 3DM заявили, що їм вдалося зламати Denuvo

Пірати 3DM заявили, що їм вдалося зламати Denuvo
Китайська група піратів 3DM повідомила про успіхи на ниві злому DRM захисту Denuvo. Як стало відомо, про це лідер групи написав на своєму форумі.

«3DM скоро повідомить про те, що у нас є рішення для обходу останньої версії шифрування Denuvo, яка використовується в таких іграх як FIFA 16, Just Cause 3 і The Rise of Tomb Raider. Ми розповідаємо про це, тому що багато гравців вважають, що ми кинули займатися зломом через технічні проблеми. Але ми готові довести, що це не так », - повідомив Bird Sister, лідер групи.

Перш лідер групи також висловив припущення, що піратські ігри можуть зовсім зникнути через кілька ігор через постійне вдосконалення систем захисту в відеоіграх. Потім представники 3DM заявили, що протягом року не випускатимуть кряки для нових одиночних ігор, щоб оцінити вплив піратства на продажу відеоігор. Тому не дивно, що геймери зробили висновок про проблеми в рядах піратів.

Однак, судячи з усього, навіть поява рішення обходу Denuvo не змінить рішення взяти паузу зі зломом відеоігор. За даними, наступною грою, яка буде воювати Denuvo як захист від піратів, за чутками стане Far Cry: Primal.
Перегляди: 609 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.