» » Гру про диявола не можуть продати за 6,66 доларів

Гру про диявола не можуть продати за 6,66 доларів

Гру про диявола не можуть продати за 6,66 доларів
Гру про диявола We Know The Devil не можуть виставити на продаж за ціною в 6,66 доларів США. Містичний інтерактивний роман про диявола, як під дією надприродних сил, не вдається виставити в Steam за вказаною ціною з трьома шістками.

Як стало відомо, на сайті студії Date Nighto розробники успішно продають своє творіння за ціною в 6,66 доларів. Нещодавно проект вийшов в магазині Steam за ціною в 8 доларів, що сильно здивувало фанатів. Однак незабаром на гру виставили знижку в 17%, щоб отримати заповітну суму в ціннику, але нічого не вийшло - вартість гри склала 6,63 долара.
Гру про диявола не можуть продати за 6,66 доларів
Гру про диявола не можуть продати за 6,66 доларів
«У питаннях ціни ми обмежені певними ціновими рамками, тому поставити власну ціну не можна. А знижки працюють тільки з цілими числами », - поскаржилися розробники гри.

За даними, розробникам довелося провести розрахунки, щоб потрапити в точне значення цінника з допомогою знижки. Саме тому на гру поставили специфічні 17%. Однак команда зізналася, що обчислення їх підвели.

«Ми спробували якомога більше наблизити ціну гри до оригінальної ціною яку встановили на офіційному сайті. Але математика нас підвела ».
Перегляди: 718 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.