» » У мережу витекла інформація про нову гру Alan Wake Return

У мережу витекла інформація про нову гру Alan Wake Return

У мережу витекла інформація про нову гру Alan Wake Return
Фінську студію Remedy Entertainment викрили в підготовці нового проекту з серії Alan Wake. Як стало відомо, компанія подала заявку на реєстрацію товарного знака для своєї неанонсованої на даний момент гри Alan Wake's Return.

Відповідний запис з'явилася в базі даних товарних знаків Європейського союзу зовсім недавно. Всі необхідні документи були оформлені у вівторок 23 лютого і подані на реєстрацію в розділі відеоігор, телевізійних шоу і кінофільмів, мережевих багатокористувацьких ігор.
У мережу витекла інформація про нову гру Alan Wake Return
У мережу витекла інформація про нову гру Alan Wake Return
Незважаючи на відсутність офіційного анонса, раніше представники розробників заявили про можливість відновлення роботи над грою серії Alan Wake відразу після квітневого релізу шутера Quantum Break. Розробники випустили б продовження пригод Уейка і раніше, але вирішили, що час для сиквела ще не настав. Судячи з усього, 6 років розробникам виявилося досить, щоб переглянути свої погляди.

Втім, навіть незважаючи на вказівку Remedy як власника товарного знака, не варто скидати з рахунку можливу спробу шахрайства з боку третіх осіб. Подібне вже траплялося в 2013 році з грою Half-Life 3, коли подана в ту ж інстанцію заявка на реєстрацію була видалена через деякий час.

За даними, в минулому році розробники випустили ролик прототипу гри Alan Wake 2, продемонструвавши що вдалося зробити до того моменту як робота була припинена. Пізніше творець гри Сем Лейк (Sam Lake) висловив надію, що в кінцевому рахунку гра побачить світ.
Перегляди: 651 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.