» » Анонсовано ще один новий шутер часів Другої світової на движку Unreal Engine 4

Анонсовано ще один новий шутер часів Другої світової на движку Unreal Engine 4

Анонсовано ще один новий шутер часів Другої світової на движку Unreal Engine 4
Незалежні розробники продовжують відроджувати культовий сценарій Другої світової війни. Раніше представники Bulkhead Interactive анонсували свій новий шутер Battalion 1944, дія якого пройде по всіх містах Європи за часів окупації німецькими військами. Як стало відомо, незалежна студія Driven Arts зараз розробляє ще один військовий шутер від першої особи з мотивів Другої світової під назвою Days of War.

Розробники планують випустити свою гру на платформі PC, а так само на консолях PlayStation 4 і Xbox One вже в грудні 2016 року. Але для успішного втілення задуманого студії потрібна додаткова фінансова допомога. З цією метою розробники відкрили кампанію зі збору коштів на Kickstarter, і просять у геймерів 100 тисяч доларів США.
«У проекті Days of War тільки кулі мають вирішальне значення, чи не серії вбивств, які не стрибки по стінах, і вже точно не масові удари дронамі, які геймери замовили з iPad-ів», - розповіли представники Driven Games.

За даними, розробники збираються спростити новий шутер. У грі Days of War буде представлено чотири ігрові режими, а саме Захоплення Прапора, Смертельний матч, Знайди і убий, і Домінування. До того ж геймери зможуть вибрати один з шести доступних класів персонажів в числі яких, Стрілець, Кулеметник, Снайпер і деякі інші.

Судячи з усього, разом зі спрощенням ігрового процесу, гру буде легше збалансувати, в порівнянні з деякими сучасними шутерами. Якщо врахувати те, що гра заснована на багато користувачів складової, а не на одиночній кампанії, то цілком зрозуміло чому розробники не хочуть ускладнювати геймплей.
Перегляди: 542 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.