» » Роботу над Dead Island 2 передали розробникам LittleBigPlanet 3

Роботу над Dead Island 2 передали розробникам LittleBigPlanet 3

Роботу над Dead Island 2 передали розробникам LittleBigPlanet 3
Пройшов вже майже рік з тих пір, як німецьку студію Yager відсторонили від участі в розробці Dead Island 2. Як стало відомо, тепер за успіх другої частини гри на виживання відповідатимуть розробники LittleBigPlanet 3 - Sumo Digital.

Британська студія вже приступила до роботи над проектом, і за словами генерального директора Koch Media, батьківської компанії видавців з Deep Silver, Клеменса Кундратіца (Klemens Kundratitz) «нам вже вдалося домогтися неймовірного прогресу».
Роботу над Dead Island 2 передали розробникам LittleBigPlanet 3
Роботу над Dead Island 2 передали розробникам LittleBigPlanet 3
Попередні розробники зі студії Yager Development покинули свій проект через різні погляди на розвиток гри з компанією Deep Silver. Генеральний директор німецької студії Тімо Ульман (Тімо Ульман) згодом називав цей крок катастрофою і запевняв, що від подібного рішення жодна зі сторін не виявиться у виграші.

«Дуже неприємно коли тобі не дають довести розпочате до кінця. Відразу після того як стало відомо що ми залишаємо проект, частина моєї команди виявилася пригніченою і було не так просто знайти мотивацію рухатися вперед. Зрозуміло подібну ситуацію можна назвати унікальною, перестановки в проектах траплялися раніше », - розповів Ульман.

Як би там не було, тепер все знаходиться в руках Sumo Digital. Можна сказати, що для британських розробників настала вдала смуга. За даними, менеджменту компанії вдалося повернути контроль над студією в 2014 році, в той час як вийшла ексклюзивна для PS гра LittleBigPlanet 3, успіх якої дозволив розробникам розвиватися. Про те, що справи у компанії йдуть добре свідчить той факт, що протягом місяця заплановано відкриття другої студії в Ноттінгемі. Так що фанати Dead Island можуть зітхнути спокійно і з оптимізмом чекати подальших новин про розвиток улюбленого проекту.
Перегляди: 412 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.