» » Компанія Crytek анонсувала движок CryEngine 5

Компанія Crytek анонсувала движок CryEngine 5

Компанія Crytek анонсувала движок CryEngine 5
Компанія Crytek анонсувала CryEngine 5. Разом з анонсом нового движка німецька студія назвала і нові тарифи на його використання для розробки ігор. Як стало відомо, творці охарактеризували нову бізнес-модель як «плати скільки хочеш».

Іншими словами, розробникам пропонують самостійно вибрати суму, яку вони можуть внести за користування інструментами для розробки своїх проектів. При цьому невеликий відсоток з кожної внесеної суми буде перераховуватися до фонду розробників Crytek для підтримки майбутніх проектів.
Компанія Crytek анонсувала движок CryEngine 5
Компанія Crytek анонсувала движок CryEngine 5
Анонс CryEngine 5 відбувся на конференції розробників GDC 2016. Основний акцент представники німецької студії зробили на віртуальну реальність. У новій версії движка розробники постаралися реалізувати все необхідне для розробки нових проектів для окулярів віртуальної реальності.

При цьому новий движок має новою системою обробки частинок, підтримкою DirectX 12, оновленою системою рендеринга. До того ж в двигуні присутній новий програмний інтерфейс для розробників C #, поліпшена система обробки хмар і новий зручний призначений для користувача інтерфейс.

За даними, компанія Crytek стала останнім творцем двигунів, які відкрили доступ до свого програмного забезпечення за мінімальними цінами. На відміну від творців Unity і Unreal Engine 4, які надають доступ до своїх інструментів фактично безкоштовно, німецька компанія досі стягувала плату за підписку на користування двигуном.
Перегляди: 346 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.