» » У Dota 2 повернули платні моди

У Dota 2 повернули платні моди

У Dota 2 повернули платні моди
З виходом DOTA 2 Reborn у вересні минулого року, Valve намагаються впровадити в гру можливість додавання користувацьких модів і систему заохочення розробників найуспішніших з них. За даними, розподіл доходів серед творців модов планується зробити аналогічно існуючому в мережі Steam.

Для геймерів серйозних змін не передбачається, адже призначені для користувача доповнення раніше залишаться безкоштовними для скачування і гри. Але тепер з'явиться можливість купити Custom Game Pass, який відкриє додаткові можливості в грі, а сторонні розробники отримають свій відсоток з продажів.
У Dota 2 повернули платні моди
У Dota 2 повернули платні моди
У Dota 2 повернули платні моди
«Ми багато витягли для себе з відгуків про платні модов в Skyrim. Реалізація подібної системи в Dota 2 буде сильно відрізнятися, хоч і виглядає на перший погляд схоже. Зараз лише невелика кількість призначених для користувача ігор будуть підтримувати абонементи, залишаючись при цьому повністю безкоштовними, але передбачаючи деякі бонуси для купили Custom Game Pass. Також, багато турбуються про контроль якості модов з нашого боку. Ми будемо ретельно відбирати гідний проекти, які вже обзавелися серйозної користувальницької базою і пропонують гравцям хороший контент », - заявляють представники Valve.

Як стало відомо, першим модом підтримує Custom Game Pass стане карта для спільного проходження Roshpit Champions. Вартість місячної підписки складе всього 1 долар США, а за цю суму гравець отримає додаткові слоти в інвентарі і деякі бонуси на додачу.
Перегляди: 360 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.