» » Розробники фільму жахів Among the Sleep анонсували свій новий проект

Розробники фільму жахів Among the Sleep анонсували свій новий проект

Розробники фільму жахів Among the Sleep анонсували свій новий проект
Норвезька студія Krillbite, творці незвичайного фільму жахів Among the Sleep, анонсували свій новий проект. Нова гра під назвою Mosaic дозволить поринути в атмосферу дорослому житті в галасливому місті і заглибитися в офісну рутину. За даними, гра являє собою пригоди в жанрі point-and-click.

Гравцям належить відчути себе в ролі офісного робітника, який день у день виконує одну і ту ж нудну роботу і відчуває на собі, що значить бути самотнім у великому місті.
Розробники фільму жахів Among the Sleep анонсували свій новий проект
Розробники фільму жахів Among the Sleep анонсували свій новий проект
У Mosaic панує таємнича атмосфера, яка досягається навмисним небажанням розробників пояснювати те, що відбувається. Таким чином, розробники сподіваються спонукати геймерів досліджувати ігровий світ і пробудити цікавість до того, що відбувається.

«Це гра про те, як бути одним гвинтиком у великій машині. Ви відчуваєте, що не підходьте для такої роботи. А потім починають відбуватися дивні речі. У грі ми спробуємо звернутися до цікавості геймерів. Навколо вас будуть відбуватися різні події, але ми не обов'язково будемо їх пояснювати », - розповів художник проекту Бьомар Фройс (Bjomar Froyse).

Розробники збираються зробити принципово відмінну гру Among the Sleep, яка вийшла в 2014 році. За словами виконавчого директора Джона Като Лоренцо (Jon Cato Lorentzen), якби студія створила черговий хоррор, то геймери чекали від студії тільки проекти в подібному жанрі.

Команда розробників прагне створити такий сюжет, на проходження якого потрібно буде витратити близько 3 годин реального часу. За цей час геймерів повинно виникати все більше і більше питань. У той час як ігровий сюжет розкриває одну цілу історію, розробники працюють над «секретної секцією» гри, яка, на їхню думку, дозволить геймерам проходити гру знову і знову. За даними, реліз гри Mosaic відбудеться в 2017 році на платформі Windows PC.
Перегляди: 488 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.