» » Геймери Fallout 4 перетворили в монстра Містера Помічника

Геймери Fallout 4 перетворили в монстра Містера Помічника

Геймери Fallout 4 перетворили в монстра Містера Помічника
Один з компаньйонів гравців в Fallout 4 змушений носити клеймо монстра і цілий перелік чужих технологічних пристроїв. З появою в грі можливості покращувати роботів фанати гри перетворили Кодсворта на справжнього монстра.

Як стало відомо, можливість модифікувати роботів-компаньйонів з релізом доповнення Automatron. Завдяки величезному вибору варіацій для поліпшення геймери змогли змінити Містера Помічника до невпізнання.

Геймери Fallout 4 перетворили в монстра Містера Помічника
Геймери Fallout 4 перетворили в монстра Містера Помічника
Але найбільше геймерам припала до душі сексуальна версія Кодсворта. Гравці буквально приробили роботу ноги, що викликало цілу бурю емоцій у тих, хто завжди вважав компаньйона привабливим.

Для апгрейда товаришів геймерам попередньо довелося битися з армією інших роботів, після перемоги над якими можна зібрати залишилися від них частини. Згодом ці частини і йдуть на модифікацію дружньо налаштованих роботизованих товаришів. Своїми успіхами геймери активно діляться в соціальних мережах, що зайвий раз підштовхує фанатів на подальші експерименти.

За даними, нове доповнення також принесло з собою в гру новий виток сюжетної лінії. Зокрема, геймерам необхідно знайти таємничого механіста, який відправляє недружелюбно налаштованих роботів в Співдружність. Попутно гравцям також чекає зустріч з Робомозгом, знайомим фанатам по Fallout: New Vegas.
Перегляди: 784 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.