» » Дія GTA 6 може розгортатися в Токіо

Дія GTA 6 може розгортатися в Токіо

Дія GTA 6 може розгортатися в Токіо
Дія ігор серії Grand Theft Auto ще жодного разу не розгорталося де-небудь окрім Сполучених Штатів Америки. Але, як стало відомо, представники Rockstar замислювалися про те, щоб перенести гру в інші країни світу.

Так, одним з головних кандидатів був Токіо. Розробники навіть з'їздили до Японії, робили знімки столиці, розмовляли з місцевими і намагалися виявити ключові елементи, щоб передати атмосферу Країни висхідного сонця. Однак через витратність поїздок і небажання розробників міняти марки автомобілів і бренди ідею відклали на невизначений термін.

Про все це розповіло анонімне джерело, наближене до компанії. Причому, за його словами Токіо розглядали як місце дії для нової гри ще в 2003 році. У Take-Two Interactive навіть зареєстрували торгові марки GTA: Tokyo і GTA: Bogota, поряд з таємничим брендом GTA: Sin City, який можна прийняти за кросовер з «Містом гріхів».
Дія GTA 6 може розгортатися в Токіо
Дія GTA 6 може розгортатися в Токіо
Судячи з усього, GTA: Tokyo може так ніколи і не побачити світло. Однак, за словами джерела, розробка GTA 6 вже почалася. І хоча робота ведеться ще тільки на підготовчих етапах, а джерело відмовилося називати локацію наступній частині, Токіо все ще розглядають як можливий варіант для нових ігор серії.

На даний момент нова інформація є лише чутками. У відсутності офіційного анонса GTA 6 геймерам залишається тільки нудитися в очікуванні чи будувати власні теорії. Як би там не було, до релізу нової гри, судячи з усього, пройде ще не один рік. За даними, перерва між четвертою та п'ятою частинами серії склав близько п'яти років. Тому якщо команда Rockstar Games вирішить залишатися в цих рамках, реліз GTA 6 відбудеться не раніше 2018 року.
Перегляди: 709 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.