» » Ubisoft почала банити чітера в PC версії The Division

Ubisoft почала банити чітера в PC версії The Division

Ubisoft почала банити чітера в PC версії The Division
Компанія Ubisoft обіцяє скоротити ряди PC геймерів проекту Tom Clancy's The Division. Як стало відомо, гравців, які не можуть втриматися від порушення правил, будуть виключати з гри назавжди.

Розробники з компанії Ubisoft Massive Entertainment зовсім недавно провели трансляцію, на якій розповіли про новий оновленні яке вийде 12 квітня. Тут творці розповіли про нові правила, які з'являться разом з новим патчем. За словами Яннік Баншеро (Yannick Banchereau) гравців, яких помітять у використанні різних сторонніх програм або вразливостей для отримання вигоди, чекає триденний бан без попередження. За повторне читерство порушників чекає бан в грі The Division назавжди.
Ubisoft почала банити чітера в PC версії The Division
Ubisoft почала банити чітера в PC версії The Division
«Ми не говоримо, що раді подібної ситуації. Це те, над чим ми все ще працюємо, і швидше за все ми знайдемо інший спосіб вирішення проблеми. В майбутньому гравців чекають поліпшення нової системи. Ми ловимо безліч гравців, тому не думайте, що ми нічого не робимо щоб впоратися з ситуацією. У той же час, ми завжди можемо поліпшити систему щоб запобігти порушенням », - розповів Баншеро.

За даними, у геймерів так само з'явиться більш ефективний спосіб повідомляти про порушників. Разом з новим оновленням у гравці зможуть використовувати команду «/ report [ім'я користувача]» щоб система автоматично позначила аккаунт для розгляду адміністрацією. Розробники обіцяють що будуть розглядати кожне повідомлення про Чітерство.
Перегляди: 563 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.