» » Система навичок Escape from Tarkov багато в чому схожа на Skyrim

Система навичок Escape from Tarkov багато в чому схожа на Skyrim

Система навичок Escape from Tarkov багато в чому схожа на Skyrim
Компанія Battlestate Games розкрила подробиці системи умінь в грі Escape from Tarkov. Як стало відомо, нова система підвищення навичок в реалістичному шутере досить сильно нагадує дерево здібностей з гри The Elder Scrolls V: Skyrim.

Судячи з усього розробники Escape From Tarkov запозичили деякі ідеї, які використовували творці Skyrim. Схожість виражається в принципах інтеграції навичок і системи рівнів, які, в свою чергу пов'язані з ігровим процесом і різними стадіями прогресу в грі. У новому шутере геймери зможуть покращувати свої вміння у міру їх використання. Іншими словами, чим частіше гравець займається тією чи іншою справою, тим швидше росте відповідний навик.
Система навичок Escape from Tarkov багато в чому схожа на Skyrim
Система навичок Escape from Tarkov багато в чому схожа на Skyrim
Інтерфейс древа умінь також навіяний досвідом гри The Elder Scrolls V: Skyrim. Кожне вміння має власну іконку в інерфейса умінь, а так само пов'язано з рівнем персонажа. Крім цього кожен геймер може відстежувати прогрес розвитку вміння і частоту використання кожної окремої здібності. До того ж, кожен раз коли гравець отримує рівень, він може поліпшити будь-яке доступне вміння, що нагадує систему перків.

Розробники Escape From Tarkov не полінувалися ввести систему і дегенерації умінь. Тепер якщо гравець перестане використовувати будь-яку здатність, головний герой поступово забуде, як користуватися тим чи іншим вмінням, майже як в реальному житті. При бажанні геймери завжди зможуть вивчити здатність знову.

Команда Battlestate Games планує випустити новий шутер Escape From Tarkov вже в 2016 році. За даними, проект вийде на платформі PC.
Перегляди: 490 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.