» » В The Division знайшли спосіб нескінченно збільшити шкоди

В The Division знайшли спосіб нескінченно збільшити шкоди

В The Division знайшли спосіб нескінченно збільшити шкоди
Фанати Tom Clancy's The Division виявили новий баг, який дозволяє тимчасово збільшити наноситься шкоди до нескінченності. Як стало відомо, баг доступний практично всім з достатньою кількістю грошей на рахунку і талантом «Компетентний» (Competent), тимчасово збільшує шкоди.

Щоб розігнати шкоди до неймовірних значень необхідно придбати автомат AK-74. Потім досить швидко змінювати автомат на іншу зброю і назад. Чим частіше змінюється зброю, тим більше зростає шкоди. Після активації таланту шкоди виросте в десятки разів, а при бажанні і вище.

Таким чином, гравці можуть отримати більше 1 мільйона одиниць утрати в секунду. Причому повідомляється, що трюк працює і в Темної зоні. При бажанні можна використовувати баг для швидкого проходження боса або полювання на гравців.

Варто відзначити, що це не єдиний новий баг, який з'явився в грі після появи оновлення 1.1. Трохи раніше гравці виявили спосіб отримання нескінченної кількості матеріалів для крафтінга за допомогою сторонніх програм.

Минулого тижня, як з'ясував, розробники випустили патч, щоб усунути критичні проблемні місця на багато користувачів шутера. Слідом, очевидно, з'явиться новий патч, який закриє геймерам доступ до нескінченного втрат. Разом з тим представники Ubisoft раніше заявили, що будуть карати гравців, які використовують подібні хитрощі для власної вигоди.
Перегляди: 758 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.