» » Творці Doom і Quake анонсував свій новий шутер Blackroom

Творці Doom і Quake анонсував свій новий шутер Blackroom

Творці Doom і Quake анонсував свій новий шутер Blackroom
Джон Ромеро (John Romero) і Адріан Кармак (Adrian Carmack) анонсували новий шутер під назвою Blackroom. За словами творців Doom і Quake, новий проект стане «тим, що все так довго чекали».

Як стало відомо, нова гра представляє собою «різноманітний і жорстокий шутер в кращих традиціях класичних ігор жанру з домішкою дослідження, швидкості, напруги і збройних боїв». У грі з'явиться класична динамічна механіка, що дозволяє геймерам покладатися виключно на свою реакцію і вміння грати.

У комплект з грою увійде одиночна кампанія на 10 годин геймплея, кооперативний режим і змагальний мультиплеер. Для багато режиму розробники представлять всього 6 карт, інші ігрові майданчики геймери зможуть створити самі. Для цього геймерів озброять поруч інструментів для моддінгу, створення нових карт і організації виділених серверів.
Творці Doom і Quake анонсував свій новий шутер Blackroom
Творці Doom і Quake анонсував свій новий шутер Blackroom
За сюжетом гравці опиняться в світі, в якому корпорація HOGAR створила голограми, дозволяючи людям опинитися в будь-якому місці в будь-який час. Голографічні світи відрізняються від реальних, хоча все і можуть розташовуватися в великій темній кімнаті. Технологію спочатку використовували військові і поліцейські для швидкої тренування новобранців, а згодом стали на озброєння в безлічі різних сфер життя людини.

Коли симуляції вийшли з-під контролю і стали реальним втіленням людських страхів і кошмарів, інженера компанії відправляють в симуляцію, щоб все полагодити. Гравцям відвели роль доктора Сантьяго Сонора, того самого інженера, який наважився ступити в світ жахів без будь-якого розуміння про те, що могло піти не так.

Реліз Blackroom запланований на зиму 2018 року. Гра з'явиться на платформах PC і Mac. На даний момент творці хочуть зібрати 700 тисяч доларів на Kickstarter для фінансування розробки.
Перегляди: 748 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.