» » Творці The Witcher збираються наздогнати Rockstar Games

Творці The Witcher збираються наздогнати Rockstar Games

Творці The Witcher збираються наздогнати Rockstar Games
Представники польської студії CD Projekt пообіцяли геймерам не зраджувати своїм принципам на тлі запаморочливого успіху The Witcher 3: Wild Hunt. Проект назвали «Грою року» понад 250 разів, однак це не означає, що команда прискорить процес розробки ігор заради прибутку і на шкоду якості.

Як стало відомо, виконавчий директор компанії Марчін Івінські (Marcin Iwinski) розповів в одному з останніх інтерв'ю, що розробникам імпонує модель ведення справ команди Rockstar Games. І саме так планують працювати розробники, по крайней мере, в найближчому майбутньому.

«Над The ​​Witcher працювало 80 чоловік. Над The ​​Witcher 3 - 250 чоловік. Думаю, команда розробників Cyberpunk буде ще більше. Але не думайте, що ми будемо займатися розробкою відразу 20 проектів. Ми сконцентруємося на певних речах ... Ми не хочемо бути студією, яка працює над 10 проектами. Модель Rockstar виглядає привабливо », - почав Івінські.

«Те, що робить команда Rockstar просто дивно. Вони не женуться за фінансовими цілями будь-що-будь. Вони випускають GTA V і роблять її кращою грою за всю історію індустрії. Ми з нетерпінням чекаємо Red Dead Redemption 2, тому що знаємо, що вона буде чудовою. Але нам все ще потрібно вийти на цей рівень. Потрібно всім довести. The Witcher 3 - хороший приклад, але нам потрібно продовжувати виконувати обіцянки ».

В даний час польська студія трудиться над розширенням «Кров і вино», яка повинна стати останньою комплектом додаткового контенту для The Witcher 3. Паралельно, за даними, команда працює над Cyberpunk 2077. І, судячи з усього, розробники не будуть поспішати з релізом.
Перегляди: 703 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.