» » Новая консоль Xbox будет в 5-6 раз мощнее новой PS4

Новая консоль Xbox будет в 5-6 раз мощнее новой PS4

Новая консоль Xbox будет в 5-6 раз мощнее новой PS4
Як повідомляють джерела, нову консоль Xbox випустять наступної весни. Microsoft робить все можливе, щоб наступна Xbox стала найпотужнішою приставкою на ринку. На даний момент потужність консолі становить 10 терафлопс.

«Мені до рук потрапили відомості від Microsoft і AMD, згідно з якими вони анонсують нову модель (Неполіпшення версію Xbox One) приставки на окремому заході за кілька днів до E3 2016. Консоль вийде до початку наступної весни і буде відкрита до апгрейд заліза. Початкове залізо буде дуже потужним, я розраховую, що нова Xbox перевершить PS4 Neo в 5-6 разів. Це 10 терафлопс або близько того.

Гарантую вам, нова Xbox знаходиться в стадії пре-продакшну. AMD підписала низку угод з Microsoft в минулому і нинішньому році. Договір минулого року стосувався Xbox One Slim, тоді як все, що було заплановано в цьому році, стосується нової консолі.

Microsoft таємно працює над консоллю ось уже два роки. Роботи почалися незабаром після того, як вийшла Xbox One.

У нову консоль планують поставити процесор AMD і 14-нм графічний прискорювач сімейства Arctic Island (FinFET або Polaris-11 Vega). Вибір архітектури x86-x64 не вплине на зворотну сумісність з іграми для Xbox 360 і Xbox One. Операційною системою стане Windows 10 з оновленням Redstone 2 ».

Джерело підтвердило, що Філ Спенсер (Phil Spencer), нинішній глава відділу Xbox, планує залишити своє місце разом з командою. Першою ластівкою стала відмова від виробництва Xbox 360, щоб сфокусуватися на новій моделі. Microsoft хоче почати все з нуля разом зі свіжою консоллю.

Нагадуємо що нову PS4 Neo (PS4K) планують представити до появи шолома віртуальної реальності в жовтні. Якщо чутки вірні, Sony поставить 8-ядерний процесор AMD Jaguar 2,1 ГГц, відеокарту Radeon 911 МГц і 8 ГБ пам'яті типу GDDR5 з пропускною спроможністю 218 ГБ / с.
Перегляди: 603 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.