» » Microsoft відповість на PS4 Neo випуском більш потужної моделі Xbox One

Microsoft відповість на PS4 Neo випуском більш потужної моделі Xbox One

Microsoft відповість на PS4 Neo випуском більш потужної моделі Xbox One
Іноземний ресурс зірвав покриви з планів Microsoft. Як повідомляють джерела, компанія готується представити компактну модель Xbox One на E3 2016, а вже в наступному році PS4 Neo буде дано бій у вигляді нової консолі Xbox One з поліпшеним залізом.

Нова консоль Xbox, що буде випущена в 2017 році, розробляється під кодовим ім'ям Scorpio. Дану інформацію підтвердили відразу три анонімні джерела, які вирішили зберегти невідомість, щоб не отримати повістку в суд від Microsoft. Потужностей нового Xbox буде досить, щоб комфортно працювати з шоломом Oculus Rift, тоді як невелика версія Xbox One вийде до кінця року - Microsoft докладає всіх зусиль в цьому напрямі.

Всі чекають, що компактну модель Xbox One представлять на E3 2016. Чутки стверджують, що в консолі встановлять жорсткий диск об'ємом в 2 ТБ - в два рази більше, ніж стандартний. Коли корпорацію Microsoft попросили прокоментувати ці чутки, вона відмовилася це робити.
Microsoft відповість на PS4 Neo випуском більш потужної моделі Xbox One
Microsoft відповість на PS4 Neo випуском більш потужної моделі Xbox One
Обидві консолі відповідають новій стратегії компанії під назвою Project Helix, що концентрується на злитті Xbox One і Windows 10. Даною стратегії дотримуються і гри за типом Halo Wars 2 і Sea of ​​Thieves, які вийдуть на обох платформах одночасно. Всі нові частини Halo будуть слідувати цій стратегії. Першим успішним релізом повинна була стати Fable Legends, але не склалося.

З релізом нової моделі Xbox в 2017 році корпорація відмовиться від консольних циклів. Нові приставки будуть випускатися Інкрементальний, тобто залізо однієї і тієї ж консолі буде послідовно поліпшуватися в нових моделях. Компанія Microsoft поставила в нову модель Xbox поліпшену відеокарту, здатну обробляти дозвіл 4K.
Перегляди: 423 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.