» » Творець Dishonored 2 пояснив, від чого залежатимуть кінцівки гри, і яка роль системи хаосу

Творець Dishonored 2 пояснив, від чого залежатимуть кінцівки гри, і яка роль системи хаосу

Творець Dishonored 2 пояснив, від чого залежатимуть кінцівки гри, і яка роль системи хаосу
Допитливі гравці поспілкувалися з головним розробником Dishonored 2 Харві Смітом (Harvey Smith). В результаті бесіди з'ясувалося багато цікавих подробиць про залежність кінцівок від стилю гравця і системи хаосу на рівнях.

«У другій частині буде ще більше параметрів, що визначають залежність кінцівки від ваших дій в світі гри. Гілки будуть перемикатися тільки так в залежності від того, кого ви підтримали, а кого ні, кого вбили, а кого пощадили. Залежно від цього буде формуватися оптимістична або цинічна версія розвитку подій, яка також залежить від системи хаосу », - повідав Харві Сміт

«Від чого буде залежати система хаосу? Від того, як багато кров'яних мух літає по місту, наскільки слабка варта, і подібних речей. Наскільки агресивно ви граєте Корво і Емілі, настільки великий хаосу. У Dishonored 2 буде три рівня хаосу: низький, високий і дуже високий. На початку кожного рівня динамічно визначається, як багато трупів ви залишили за собою. Залежно від цього буде змінюватися ставлення оточуючих вас персонажів ».

«Одні люди звикли симпатизувати жертвам, для них знадобиться низький рівень хаосу. Інші сприймають вбивства як щось само собою зрозуміле, тут вистачить і високого хаосу. Все залежить від конкретного персонажа. Таким чином ми реагуємо на відгуки гравців, але разом з тим дотримуємося початкової філософії Dishonored ».

«Кінцівка визначається за принципом перестановки. Кінцівка збирається з декількох частин. Скажімо, одна частина може бути присутнім в двох варіаціях, а інший може бути відразу п'ять видів. Все з них враховують загальний рівень хаосу ».

Також Харві Сміт зазначив, що вони врахували відгуки гравців, яким сподобалося використовувати Серце в оригінальній Dishonored. Тому даний предмет буде застосовуватися в другій частині частіше і надасть більше інформації з приводу того чи іншого персонажа.

За інформацією, Dishonored 2 вийде 11 листопада на PC, Xbox One і PS4. Перший геймплейний трейлер покажуть на конференції Bethesda на E3 2016. Гра працює на Void Engine - модифікованої версії id Tech.
Перегляди: 546 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.