» » Electronic Arts розповіла, як багато ігрових серій вона запустить в найближчі роки

Electronic Arts розповіла, як багато ігрових серій вона запустить в найближчі роки

Electronic Arts розповіла, як багато ігрових серій вона запустить в найближчі роки
Electronic Arts поширилася на одній з недавніх виставок з приводу своїх майбутніх проектів.

Представник Electronic Arts дав зрозуміти, що, хоча він не може говорити про специфіку 2018 року, він обіцяє стати одним з найважливіших для корпорації. Релізи будуть сипатися, як з відра. Корпорація розраховує, що ігри 2018 року перевершать ті, що вона випустила і випустить в 2016-2017 роках: Mirror's Edge: Catalyst, Battlefield 1, Mass Effect: Andromeda і менш популярні проекти.

Як повідомив співробітник корпорації, спілкуючись з інвесторами на спеціально відведеній для них виставці, Electronic Arts вже продумала графік релізів на 2018-2020 рік. Публіка побачить перші з цих проектів уже на поточній E3, а далі буде тільки більше.

Представник Elecronic Arts пояснив бізнес-модель, якою керується корпорація. Сьогодні компанія інвестує в ігри, які будуть знаходиться в розробці не менше трьох і не більше п'яти років. 20 і більше відсотків грошей, що корпорація виділяє на ці цілі, йдуть на створення абсолютно нових ігрових серій. Найбільшу частку серед таких інвестицій займають екшен-проекти.

Співробітник підсумував, що Electronic Arts планує запустити дві абсолютно нові ігрові серії. Планується, що вони вийдуть в 2018-2020 році. Анонс однієї з цих серій відбудеться вже на виставці E3 2016.
Перегляди: 432 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.