» » У Overwatch знайшли секретного персонажа

У Overwatch знайшли секретного персонажа

У Overwatch знайшли секретного персонажа
Гравці вже тривалий час знаходять докази того, що в Overwatch з'явиться як мінімум один новий персонаж - про це свідчать різні секрети, старанно заховані в грі. Представник Blizzard Entertainment в інтерв'ю фактично підтвердив існування секретного героя в командному шутере.

Як стало відомо, про існування нового героя говорять численні згадки якоїсь сомбра на на багатьох картах Overwatch. Після ретельного вивчення концепт-артов до гри геймери і прийшли до висновку, що Сомбра є мамою Фари (однієї з відомих героїнь шутера) і входила до складу самої першої команди Overwatch. Одному з геймерів навіть вдалося проникнути в офіс розробникам і нишком сфотографувати, як вони пильно дивляться на монітор, де зображений персонаж в капюшоні - який на даний момент не присутній в грі.
У Overwatch знайшли секретного персонажа
«Ми не бачимо нічого дивного в тому, що гравці пліткують з приводу нової героїні сомбра. У грі і за її рамками існує безліч натяків на це Було б дивно, якби гравці не намагалися з'ясувати, хто така Сомбра », - відзначили представники Blizzard.

Розробник благословили своїх фанатів на продовження пошуків. Як з'ясував, на поточний момент далеко не всі натяки на нову героїню стали надбанням громадськості.
Перегляди: 743 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.