» » Evolve стала безкоштовною грою

Evolve стала безкоштовною грою

Evolve стала безкоштовною грою
Розробники Evolve оголосили зовсім несподівану новину. Їх гра стала абсолютно безкоштовною. З'ясував, що потрібно зробити для завантаження гри, і що стало причиною подібної пропозиції.

З сьогоднішнього дня, 7 липня, Evolve стала умовно-безкоштовною грою. Розробники прибрали її з Steam і пропонують взяти участь в бета-тестуванні, записавшись на нього на офіційному сайті.

«Ми вирішили зробити Evolve безкоштовної на PC одночасно зі стартом бета-тестування, наміченого на 7 липня. Це дозволить нам випробувати нову серверну архітектуру, і ми сподіваємося на вашу допомогу. Все що завгодно може піти не так, і ми, зізнатися, розраховуємо на даний поворот подій, так як зараз у нас є час на усунення багів », - описують ситуацію розробники.
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
«Великі бета-збірки гри, оновлення та нові можливості - наш план на найближчі кілька місяців. Це дозволить нам частіше додавати в гру нові можливості і випускати масштабні оновлення. Підсумуємо: бета-тестування гри дозволить нам бути досить гнучкими і оперативно правити баги, роблячи Evolve все більш стабільною грою », - кажуть представники Turtle Rock.

За інформацією, прямо зараз Turtle Rock Studios займаються: переробкою класу мисливців, поліпшеннями карт і призначеного для користувача інтерфейсу, зменшенням часу завантажень, загальною продуктивністю. Головна мета - зробити так, щоб користувач заходив в Evolve якомога швидше. Система розвитку персонажів і навчання будуть повністю перероблені, у гравця з'явиться більше можливостей по налаштуванню власного героя.

Що буде з тими, хто вже придбав собі копію Evolve? Розробники планують нагородити їх званням «Засновник» (Founder). Весь контент, який був відкритий користувачами в платній версії гри, перейде разом з ними в безкоштовну версію Evolve. Розробники постараються радувати цих користувачів подарунками, нагородами і особливими пропозиціями.
Перегляди: 614 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.