» » GTA: San Andreas відтворили в GTA V

GTA: San Andreas відтворили в GTA V

GTA: San Andreas відтворили в GTA V

Багато геймери відзначали, що, раз дію GTA: San Andreas і GTA V розвивається в одному і тому ж місті, було б непогано відтворити атмосферу однієї гри на движку інший. Підглянув, що вийшло у шанувальника, котрий спорудив своєрідний ремейк GTA: San Andreas в відеоформі.

Може бути, Grand Theft Auto V не надала стільки уваги Сан-Андреасу, як це зробила однойменна гра, і вулиці не на 100% збігалися з тими, що були в GTA: San Andreas. Однак відгомони гри 12-річної давності в GTA V присутні. В одній з місій навіть можна відвідати будинок головного героя GTA: San Andreas на ім'я CJ.

GTA: San Andreas відтворили в GTA V
GTA: San Andreas відтворили в GTA V
Користувачі відзначають, що за 12 років все виразно покращало і називають роботу автора одним з кращих роликів, створеним в редакторі GTA V. Для порівняння можна подивитися оригінальне відео і оцінити, наскільки точно автору вдалося передати ту саму атмосферу Сан-Андреас.

За інформацією, GTA: San Andreas вийшла на PS2 в 2004 році, а в 2005 була перенесена на Xbox і PC. За минулі 12 років гра встигла відвідати велику кількість платформ, серед яких PS3, PS4, Xbox 360, iOS і Android. GTA V доступна на PC, Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4.
Перегляди: 715 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.