» » У Overwatch з'явилася нова сексапільна снайпер-медик

У Overwatch з'явилася нова сексапільна снайпер-медик

У Overwatch з'явилася нова сексапільна снайпер-медик
Розробники Overwatch офіційно представили нового снайпера-медика Ану, яка стане відмінною помічницею для сексуальної Вдови. З'ясував всю передісторію нового персонажа і якими здібностями він зможе похвалитися.

Ана Амарі доводиться мамою життя свого яка запам'яталася гравцям як дівчина з ракетомети. На відміну від доньки, Ана Амарі воліє снайперську гвинтівку. Це особливе биотическое зброю, яке лікує напарників і завдає шкоди ворогам. Вторинним зброєю виступає дротик зі снодійним, який дозволяє присипляти ворогом.

Героїню також озброїли біотичної гранатою, яка лікує союзників і завдає шкоди противникам в області дії. Ультимативною прийомом дівчата стане стимулятор для посилення союзника, завдяки якому він починає швидше рухатися, завдає більше шкоди і отримує менше шкоди від ворогів. Ана відноситься до класу підтримки.
У Overwatch з'явилася нова сексапільна снайпер-медик
У Overwatch з'явилася нова сексапільна снайпер-медик
Ана була членом самого першого загону Overwatch, який зазнав невдачі і був перебитий. Вижила лише Ана, яка заробила тяжке поранення. Проте, вона оговталася від отриманих ушкоджень настільки, щоб повернутися на поле бою.

За інформацією, нового персонажа додали в Overwatch за допомогою оновлення, яке також внесло деякі зміни в баланс шутера. Пограти за Ану Амарі на будь-якому сервері поки не вийде, щоб випробувати свіжого персонажа, доведеться переключиться на регіон для тестування.
Перегляди: 556 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.