» » Творцеві мультиплеєра Just Cause 3 зробили пропозицію, від якої той не зміг відмовитися

Творцеві мультиплеєра Just Cause 3 зробили пропозицію, від якої той не зміг відмовитися

Творцеві мультиплеєра Just Cause 3 зробили пропозицію, від якої той не зміг відмовитися
Розробники Just Cause 3 озвучили досить несподівану новину для всіх людей, які сподівалися пограти разом зі своїми друзями. Людина, яка займалася створенням мультиплеєра, більш чи не продовжує свою справу. Замість цього йому запропонували робоче місце в студії авторів Just Cause 3 - повідомляють джерела.

«Хороші і погані новини зазвичай йдуть рука під руку. Цей випадок не виняток. Кілька місяців тому мені надійшла пропозиція приєднатися до Avalanche Studios, і я не зміг відмовитися. Як офіційний розробник я зможу реалізувати більше цікавих ідей, зачатки яких лягли в основу багато режиму Just Cause 2. Ви безумовно побачите розвиток даних ідей в нових проектах розробників. А поки, за браком часу довелося відмовитися від створення мультиплеєра для Just Cause 3 », - повідомив розробник.
Творцеві мультиплеєра Just Cause 3 зробили пропозицію, від якої той не зміг відмовитися
За інформацією, одна з модифікацій, що додають мультиплеер в Just Cause 3, продовжує перебувати в розробці. Спочатку відразу дві незалежні команди творців модифікацій вирішили привнести багато користувачів компонент в третю частину серії. Тепер з приходом розробника першої модифікації в Avalanche Studios фанатам залишається сподіватися тільки на іншу команду, яка також шукає спосіб додати мультиплеер в Just Cause 3.
Перегляди: 542 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.