» » Гравці виявили в No Man's Sky скопійовані елементи з Destiny

Гравці виявили в No Man's Sky скопійовані елементи з Destiny

Гравці виявили в No Man's Sky скопійовані елементи з Destiny
Користувачі уважно розглянули інтерфейс No Man's Sky в останньому ролику і прийшли до думки, що в ньому спостерігається дуже багато запозичень з Destiny. Постарався з'ясувати, що хотіли сказати користувачі.

Увечері 22 липня світ побачив новий трейлер No Man's Sky, присвячений системі торгівлі. Великий відсоток уваги в ньому відводилася призначеному для користувача інтерфейсу, фактично гравці на власні очі побачили, яким чином організовані меню в амбітному проекті. Побачене визнали схожим на рольову гру Destiny.

Якщо зіставити скріншоти інтерфейсу обох ігор, то можна побачити багато спільних моментів. За його користувачів, ігри схожі в плані дизайну меню, мають однаковий прозорим курсором, за допомогою якого відбуваються переміщення між вкладками.
Гравці виявили в No Man's Sky скопійовані елементи з Destiny
Гравці виявили в No Man's Sky скопійовані елементи з Destiny
На даний момент розробники не встигли прокоментувати схожість їх гри на Destiny. Достеменно невідомо, чи грали представники студії в космічний рольової шутер. На думку все тих же гравців, Destiny володіла зручним інтерфейсом, тому деякі люди вже встигли заявити, що не мають нічого проти схожою організації меню в прийдешньої нової грі.

21 липня писав, що розробників No Man's Sky також викрили в незаконному використанні формули, винайденої бельгійським вченим. Розробники не потурбувалися ліцензуванням формули перед тим, як використовувати її в своєму комерційно що постачається продукті. Чим ближче реліз No Man's Sky, тим більше проблем з'являється на шляху до виходу гри. Реліз проекту відбудеться 8 серпня на PC і PS4.
Перегляди: 644 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.