» » Реліз PC версії гри No Man's Sky затримали

Реліз PC версії гри No Man's Sky затримали

Реліз PC версії гри No Man's Sky затримали
На офіційному сайті гри No Man's Sky геймери виявили, що реліз гри на PC відбудеться трохи пізніше, ніж на PlayStation 4. Якщо власники консолі Sony отримають гру 9 серпня, то користувачі персональних комп'ютерів - тільки 12 серпня.

Як стало відомо, незважаючи на невеликі зміни в розкладі виходу гри, новина не дуже-то порадувала PC геймерів. Примітно, що на сторінці гри в мережі Steam дата виходу все ще встановлена на 10 серпня.
Реліз PC версії гри No Man's Sky затримали
Деякі користувачі відзначають, що інформація про релізі на PC 12 серпня вважалася на сайті і раніше. Іншими словами, не виключено, що різні дати виходу для різних платформ були оголошені спочатку, проте не потрапили в поле зору масової громадськості. Самі розробники ніяких пояснень не давали.

Як би там не було, судячи з усього зазначені дати є остаточними. 9 серпня No Man's Sky з'явиться на PlayStation 4, а 12 серпня - на PC. За даними, фанати гри переживали про можливе скасування No Man's Sky в світлі нелегального використання суперформули. Однак, глава команди Hello Games заявив, що розробники використовували власну формулу, пообіцявши зустрітися з правовласниками ліцензованої суперформули після релізу гри.
Перегляди: 644 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.