» » Rockstar Games запідозрили в початку роботи над GTA 6

Rockstar Games запідозрили в початку роботи над GTA 6

Rockstar Games запідозрили в початку роботи над GTA 6
Творців GTA V викрили на початку розробки продовження серії. На офіційному сайті компанії Rockstar Games фанати виявили свідоцтва майбутнього розширення штату, яке може говорити про початок активної розробки нової гри.

Як стало відомо, в лістингу вакансій в студію відкрилося відразу кілька позицій в студіях в Англії, Шотландії та США. Особливо примітною є вакансія художника по оточенню, а точніше її опис. На сайті говориться, що здобувач буде «створювати захоплюючі правдоподібні арти, створювати текстури та інші елементи найбільшою і найкращою гри з відкритим світом в ігровій індустрії».

На жаль для фанатів, в описі не вказувалася назва проекту, над яким працюватимуть нові співробітники. Перше, що спало на думку геймерів - початок роботи над Grand Theft Auto VI. З огляду на, що п'ята частина серії стала найуспішнішим проектом студії, не виключено, що доводи гравців можуть бути правдивими.

Останні 6 років геймери також з нетерпінням чекають продовження Red Dead Redemption, чутки про який раз у раз з'являються в мережі. Але робота над ландшафтом віртуальних світів, як правило, ведеться на перших етапах розробки, а якщо вірити чуткам, продовження Red Dead анонсують вже найближчим часом.

За даними, команда Rockstar все ще продовжує підтримувати Grand Theft Auto V новим контентом для багато режиму. І, за словами глави Take-Two Interactive розробників ніхто не збирається квапити з релізом продовження. Іншими словами, фанатам, можливо, доведеться запастися терпінням. Однак деякі вже знайшли ідеальне місце дії і ідеальну головну героїню для GTA 6.
Перегляди: 562 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.