» » Компанія Bethesda розповіла про The Elder Scrolls IV: Oblivion з поліпшеною графікою

Компанія Bethesda розповіла про The Elder Scrolls IV: Oblivion з поліпшеною графікою

Компанія Bethesda розповіла про The Elder Scrolls IV: Oblivion з поліпшеною графікою
Новини про поліпшеному виданні Skyrim вкрай порадували фанатів. А потім вони задалися питанням - чому Bethesda не випустить покращене видання Oblivion, враховуючи, що на даний момент гра куди більш застаріла в плані графіки.

Відповідь на це питання зголосився дати Піт Хайнс (Pete Hines), віце-президент Bethesda по маркетингу. Згідно з його словами, потрібно проробити монструозну роботу, щоб зробити розумне перевидання The Elder Scrolls IV: Oblivion. Звичайно, Bethesda може виконати величезну кількість роботи і все ж випустити поліпшену версію четвертої частини, але набагато краще зберегти зусилля для розробки нової гри в серії.

«Oblivion - це гра десятирічної давності. Кількість роботи, яку треба провести, щоб осучаснити движок і наповнити його новими технологіями, просто величезна. Ми не говоримо, що це неможливо, просто наша команда зіткнеться з додатковими випробуваннями. Для нас приоритетнее зробити нову гру в серії і випустити поліпшене видання Skyrim ».
Компанія Bethesda розповіла про The Elder Scrolls IV: Oblivion з поліпшеною графікою
Компанія Bethesda розповіла про The Elder Scrolls IV: Oblivion з поліпшеною графікою
Навіть незважаючи на те, що шанувальники не зможуть насолодитися четвертою частиною на сучасним технологіях, у них буде можливість перепройті п'яту гру. Піт Хайнс пояснив, чому вони вирішили зробити саме ремейк The Elder Scrolls V: Skyrim для поточного покоління ігрових систем. Справа в тому, що команда розробників вже портувала Skyrim на Xbox One, коли вивчала можливості нової консолі при розробці Fallout 4. Тому справа залишалася за малим - довести роботу до стану, в якому вона зможе конкурувати з сучасними рольовими іграми: «Для нас це був найкоротший шлях. Skyrim - це найуспішніша гра, яку ми випустили до Fallout 4. У неї вже є величезна аудиторія ».

Підтримка модифікацій в Skyrim Special Edition працює так само, як і в випадку в Fallout 4: «Ідея полягала в тому, щоб реалізувати підтримку модифікацій на тому ж рівні, що і в Fallout 4. Як ви вже знаєте, Skyrim Special Edition безкоштовно доступна власникам оригінальної гри на PC з усіма доповненнями. Також ми зробили новий інструментарій для створення модифікацій, який не працює з модами для оригінальної версії. Всім творцем модов потрібно буде прогнати їх через новий інструментарій і опублікувати на Bethesda.net. Так вони стануть доступні на консолях ».

За інформацією, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition з'явиться 28 жовтня на PC, Xbox One, PS4.
Перегляди: 461 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.