» » Компанію THQ воскресили після банкрутства

Компанію THQ воскресили після банкрутства

Компанію THQ воскресили після банкрутства
Доля одного з найбільших видавців відеоігор, компанії THQ, була вирішена ще в 2012 році. Однак видавець буквально повстав з попелу, переродившись в THQ Nordic.

Як стало відомо, на аукціоні з розпродажу власності THQ в 2013 році найбільше прав на різні серії ігор збанкрутілого видавця придбала компанія Nordic Games. Влітку 2014 року вона також придбала у власність і торгову марку THQ. Тепер Nordic Games змінює назву на THQ Nordic, щоб видавати нові ігри серій під колишньою маркою.

«Можна сказати, що визначальним моментом в історії нашої компанії був 2013 рік, коли в ЗМІ з'явилася купа питальних заголовків про те, хто ми такі. І хоча ми пишаємося своїми шведськими коріннями і провели приголомшливу операцію під прапором Nordic Games, ми вирішили, що пора включити THQ в свою назву. THQ Nordic відображає наше прагнення зробити набагато більше, ніж просто володіти портфелем високоякісних серій », - зазначив виконавчий директор THQ Nordic Ларс Уінгфорс (Lars Wingefors).

На даний момент в портфелі видавця налічується 23 гри, які знаходяться в розробці. За словами глави компанії анонс 13 відбудеться в найближчі місяці. І більшість ігор з цього списку - нові проекти серій, якими раніше володіла компанія THQ.

За даними, трьома ключовими серіями, які шведський видавець придбав на тому самому аукціоні, є MX vs. ATV, Red Faction і Darksiders. Остання восени минулого року отримала перевидання в HD під назвою Darksiders II: Deathinitive Edition. Разом з тим, видавець націлений на розробку Darksiders 3, а також продовжень і інших серій.
Перегляди: 302 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.