» » Два мільйони акаунтів Dota 2 були викрадені невідомими хакерами

Два мільйони акаунтів Dota 2 були викрадені невідомими хакерами

Два мільйони акаунтів Dota 2 були викрадені невідомими хакерами
Анонімні хакери викрали акаунти майже у два мільйони користувачів Dota 2. Редакція з'ясувала, що саме вдалося викрасти хакерам, як давно це сталося і що робити постраждалим користувачам.

Інформацію по даній справі 10 серпня опублікував ресурс Leaked Source. Згідно з його джерелами, невідомі хакери зламали форуми Dota 2 Dev ще 10 липня, проте про наслідки стало відомо тільки зараз. Постраждало рівно 1 923 972 користувача. Хакери викрали базу даних, яка містила електронну пошту, логін, пароль, ID і IP-адреса про кожного користувача форуму.

Ресурс Leaked Source отримав доступ до вкраденої базі даних і запропонував користувачам знайти себе в ній. Для пошуку можна використовувати логін, електронну пошту, IP-адреса, ім'я або телефонний номер, зазначені при реєстрації.

Відомо, що понад мільйон потерпілих зареєструвало свої акаунти на поштовий сервіс gmail, розвитком якого займається Google. 173 тисячі користувачів використовувало поштовий сервіс Hotmail, 44 тисячі вказали при реєстрації поштову скриньку Yahoo. Люди, які відповідають за розвиток форуму DOTA 2, вже встигли прокоментувати ситуацію. Згідно із заявою адміністрації, вкрадена інформація не пов'язана зі Steam і тому не може бути використана для крадіжки ігрового аккаунта DOTA 2.
Перегляди: 404 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.